Internet

Články o zajímavých webech a internetu obecně. Přinášíme vždy čerstvé odkazy!

internet

Poslední články

bitcoin.jpg

Investice do kryptoměny? Nakupte Ethereum!

2.7.2017 > Internet

Kryptoměna, jako je známý Bitcoin, již dávno není pokusem několika programátorů. Bitcoin je nyní uznávané a běžně používané platidlo. Cena bitcoinů i jiných kryptoměn aktuálně letí nahoru! Chcete si vydělat? Investujte už dnes do kryptoměn! Přinášíme podrobný návod!

Eiffelova-vez-v-tuzce.jpg

Eiffelova věž v hrotu tužky

19.7.2014 > Internet

Video indickýho týpka o tom, jak se poflakuje na pláži, rozhazuje odpadky a pak si jen tak pro radost vyřeže Eiffelovu věž v hrotu tužky. Mazec.

hra-o-truny-mapa.jpg

Interaktivní mapa Hra o trůny

2.7.2014 > Internet

Fanoušci TV seriálu Hra o trůny zajásají. Jeden z nich vytvořil detailní interaktivní mapu země, kde se děj odehrává včetně popisu všech zajímavých míst.

hra-o-truny-mapa.jpg

Interaktivní mapa Hra o trůny 2

2.7.2014 > Internet

Fanoušci TV seriálu Hra o trůny zajásají. Jeden z nich vytvořil detailní interaktivní mapu země, kde se děj odehrává včetně popisu všech zajímavých míst.

one-world-trade-center-base-jump.jpg

Base jump z mrakodrapu v New Yorku

25.3.2014 > Internet

V pondělí 24.3.2014 zatkla policie v New Yorku 4 mladíky, kteří září loňského roku seskočili na padácích z mrakodrapu One World Trade Center. Přinášíme exkluzivní online záběry tohoto base jumpu.

valecne-fotografie-ukrajina.jpg

Válečné fotografie z Ukrajiny

27.1.2014 > Internet

Politická krize na Ukrajině se stupňuje. Opoziční demonstranti bojují proti pro-ruské vládě a jejich rozhodnutích. Ve městech hoří barikády, demonstranti dobývají státní instituce, dochází ke střelbě do lidí. Podívejte se na exkluzivní fotografie z bojů.

lyzovani-v-lese.jpg

Vražedné lyžování v lese

25.12.2013 > Internet

Tak tihle borci se toho nebojí! Řítí se v těžkém lesním terénu závratnou rychlostí a ještě si dávají skoky a helikoptéry. Hezká freeridová podívaná z perspektivy jezdce, kde cítíte stříkající adrenalin.

pixlr-web-editor.jpg

PIXLR - webový photoshop

25.12.2013 > Internet

Potřebuješ upravovat fotky, kreslit obrázky? A nechceš používat drahý Photoshop? Je tu super webová alternativa - PIXLR. Online kreslící program, který má podobné funkce i design jako proslavený Photoshop. A k použití je zdarma.